Zobacz opinie

• ks Rafał JarosiewiczZałożyciel Fundacji SMS z Nieba, komunikuje się z wiernymi poprzez mobilne rozwiązania- SMS i aplikację SMS z Nieba. Aktualnie wysyła ponad 2,5 mln komunikatów miesięcznie!
  • ks Adam SekścińskiO głoszeniu Ewangelii drogą mobilną. Nowe doświadczenie w Archidiecezji Katowickiej komunikacji SMS spotkało się z dużym zainteresowaniem.
  • Ks. Artur Godnarski(Wspólnota św. Tymoteusza, sekretarz KEP ds NE) wypowiada się na temat Mobilnej Parafii.pl Nowe metody komunikacji SMS pomagają skracać dystans pomiędzy odpowiedzialnymi a wiernymi. Dziękujemy za zaufanie!
  • Ks. Dariusz Gas(proboszcz w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego na warszawskim Ursynowie, jednej z największych w stolicy) dzieli się swoimi doświadczeniami z wykorzystania usług MobilnejParafii.pl w swojej posłudze. Dziękujemy za zaufanie!
  • ks Rafał JarosiewiczO Mocy Bożego Słowa "Dabar JAHWE", dostępnego również w komórkach
  • ks Piotr Mazurekproboszcz parafii w Sulęcinie o darach Pana Boga na współczesne czasy. W jakim stopniu komunikacja SMS udostępniona przez Mobilną Parafię pomaga w utrzymywaniu relacji z wiernymi.

Kardynał Kazimierz Nycz

Metropolita Warszawski