Aplikacja mobilna

W ramach Mobilnej Parafii mamy dla Ciebie wiele usług do komunikacji z ludźmi. Udostępniliśmy je poprzez platformę mProfi.pl

Jedną z nich jest Twoja Aplikacja Mobilna- możesz dzięki niej zdefiniować, zamówić i następnie zarządzać własną aplikacją mobilną.

Taką apkę umieścimy w Appstorze i GooglePlay, czyli miejscach do ich darmowego pobierania- od tej chwili Twoi Parafianie, Członkowie Wspólnoty, czy Współpracownicy będą mogli ją sobie "ściągnąć" za darmo i zainstalować w telefonie komórkowym. To proste!

Najważniejszym zadaniem tej aplikacji jest skrócenie dystansu pomiędzy Duszpastrzerzem / Liderem i Odbiorcami.

Do tego służą takie możliwości Twojej aplikacji:

- wysyłanie darmowych wiadomości (z tekstem, obrazkami, filmikami, etc)

- intuicyjny wybór grup tematycznych bądź zainteresowań, np. "ministranci", "bierzmowani", "Wspólnota A", "Wsplnota "B", ...

- tablica ogłoszeń

- zbieranie funduszy

- zamieszczanie galerii zdjęć z opisami

- listy proponowanych książek, filmów, czy adresów

- prowadzenie kursów, czyli cykliczne automatyczne rozsyłanie lekcji do zapisanych uczestników (zapisują się sami, Ty nic nie musisz robić ;-)

Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje funkcjonalności, które będą potrzebne do jeszcze lepszego komunikowania z siostrami i braćmi. A może również do ewangelizacji niewierzących?

Zarówno platforma mProfi.pl jak i sama aplikacja przygotowane wspierają wymagania RODO. Znajdziesz tam edytor zgód, które są przechowywane, historię komunikacji i wszystkie inne informacje wymagane przez Ustawodawcę.

Zobacz kilka wybranych aplikacji jakie już zrealizowaliśmy dla Kościoła: Parafia, Zakon, Misja, Instytut Biblijny (USA)

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu o aplikacji do komunikacje w Kościele: