Jak to działa

Wszystkie usługi dostępne na portalu Mobilna Parafia realizujemy poprzez platformę mProfi.pl

Nasza platforma umożliwia samodzielne wpisanie odbiorców wiadomości. Niezależnie od tego, czy są to parafianie, ewangelizatorzy czy uczestnicy grup modlitewnych. To Ty sam określasz, do kogo chcesz wysłać wiadomość

Rejestracji należy dokonać albo poprzez SMS albo poprzez formularze rejestracyjne. Gdy lista Twoich odbiorców jest gotowa, możesz się z nimi bez przeszkód kontaktować dzięki serwisowi mProfi.pl. Zarówno w sposób zaplanowany - dzięki kalendarzowi wysyłek, jak i na bieżąco - edytując poszczególne wiadomości z poziomu www.

W ten sposób możesz wysyłać swoim odbiorom zaproszenia SMS na rekolekcje, przypominać o godzinach święcenia pokarmów w Wielką Sobotę czy informować o tym, że próba chóru z powodu choroby organisty została odwołana.

Co ważne, dzięki naszej technologii IT komunikacja ta jest dwustronna. Oznacza to, że możesz otrzymać informacje zwrotną od swoich parafian czy członków wspólnoty.

mProfi.pl - Jak to działa

Wysyłanie i odbieranie wiadomości – przez księży lub innych uprawnionych członków wspólnoty parafialnej - odbywa się za pomocą strony internetowej, bezpiecznym zaszyfrowanym połączeniem. Wysłane treści trafiają natychmiast do adresatów w postaci wiadomości tekstowej SMS, głosowej lub faksu. Odebrane wiadomości widoczne są na dedykowanej stronie internetowej lub mogą być przesłane na adres email czy SMS.

Z komunikacji opartej na narzędziach Mobilnej Parafii korzysta już kilka tysięcy członków wspólnot katolickich w całym kraju.

Nasze atuty

• Ograniczenie kosztów powiadomień
  • SMS jest kilka razy tańszy niż rozmowa telefoniczna
  •  Zapewnienie natychmiastowej komunikacji z członkami określonych wspólnot w sytuacjach wyjątkowych