Własna Aplikacja na czas ŚDM i nie tylko...

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ... komunikację! W odpowiedzi na liczne potrzeby komunikowania się z grupami wspólnotowymi / parafialnymi, stworzyliśmy Aplikacje mobilne! Tym razem komunikaty wysyłane przez liderów, czy osoby oddelegowane do tego zadania przez Proboszczów, trafiają do aplikacji zupełnie za darmo. Wszystkie odebrane wiadomości przechowywane są w jednym miejscu- łatwo do nich wrócić, sprawdzić szczegóły poprzednich ogłoszeń, np. dokładny adres lub czas spotkania...  Co najważniejsze, każda parafia może zamówić własną Aplikację- zawierać będzie indywidualne zdjęcia, ogłoszenia i kanały informacyjne. Doskonałe narzędzie do informowania zagranicznych Gości ŚDM2016 o lokalnym programie, najważniejszych adresach i kontaktach na czas ich pobytu w parafii. Bardzo ciekawie opowiada o takiej aplikacji ksiądz Rafał Jarosiewicz, prowadzący Fundację SMS z Nieba:

Po więcej szczegółów zapraszamy pod całodobowym numerem komórkowym: 608 345 101.

Z propozycją zamówienia własnej aplikacji mobilnej na smartfony zwracamy się do wszystkich polskich kurii.
Treść listu jaki przygotowaliśmy do Kurii poniżej. Zapraszamy do lektury i czekamy na kontakt! Do pobrania Opis Produktu w formie PDF