SMSy od Matki Teresy

Podziel się:

Właśnie uruchomiliśmy kolejny darmowy serwis SMS z chrześcijańskimi inspiracjami. Słowa i myśli Matki Teresy z Kalkuty w formie SMSa na dobry początek tygodnia i jego koniec. Taki mamy pomysł, aby inspirować, budować i wzmacniać każdą i każdego z nas. Usługa jest w pełni darmowa. W celu rejestracji zapraszamy na dedykowaną stronę serwisu, gdzie można dopisac swój numer w formularzu lub poprzez komendę SMS. To bardzo proste.
Wyboru tekstów dokonała Katarzyna Piwkowska- nasza siostra w Chrystusie. Serdecznie dziękujemy i z serca błogosławimy!

To już kolejny nasz kurs, z cyklu "Ojcowie Kościoła". Podobnie jak "Drogowskazy JP2" i "SMS od Franciszka", w tym serwisie całość treści przekazywana jest w SMSie. Bez koniecznosci dostępu do Internetu. Mamy nadzieję, że prostota tej usługi i darmowy charakter przyczynią się do jego popularyzacji.

Łącznie z Biblioteki Kursów w ramach Mobilnej Szkoły Biblijnej prowadzonej przez MobilnaParafia.pl skorzystało ponad 11 tysięcy unikalnych użytkowników. Niektórzy z nich z dalekich krajów na całym świecie.

"To dla nas wielka radość, że możemy służyć Bogu i ludziom  poprzez SMS. Popularność i powszechność tej metody komunikacji przynagla nas do jeszcze większej aktywności w przestrzeni mobilnej i internetowej"- mówi Piotr Herman, inicjator MobilnejParafii.pl

"Z mojej strony mogę jedynie prosić o Waszą modlitwę, aby te dzieła przynosiły owoc. Ten nabardziej obfity i oczekiwany to nowe życie w Chrystusie i z Chrystusem. Każdego dnia, w każdych okolicznościach. Bez względu na wzgląd"- komentuje Piotr.