Drogowskazy Jana Pawła II na Wielki Post

Wielki Post to czas duchowej przemiany i nawrócenia, okres przygotowania do świąt Wielkanocy. Inicjatywa DrogowskazyJP2.pl i MobilnaParafia.pl przychodzą z pomocą wszystkim, którzy chcą się odpowiednio przygotować na przyjście Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa. Zapraszamy do skorzystania z darmowego kursu mobilnego opartego na nauczaniu świętego Jana Pawła II.

"Drogowskazy św. Jana Pawła II, edycja Wielki Post 2015" to cykl 40 darmowych smsów, po jednym na każdy dzień Wielkiego Postu. - Proponujemy podążanie do świętości śladami Karola Wojtyły. Wierzymy, że rozważania oparte na słowach Papieża Polaka są doskonałą propozycja dla wszystkich, którzy okres Wielkiego Postu zamierzają wykorzystać na pogłębienie swojej relacji z Bogiem. – podkreśla Piotr Herman z Mobilnej Parafii.

Tegoroczny okres Wielkiego Postu przeżywamy w Roku św. Jana Pawła II.  - Nie sposób nie zajrzeć do dziedzictwa naszego Papieża i karmić się przesłaniem, które kierował do nas przez cały pontyfikat, tak aby „umacniać swoje serca”- wskazuje ks. Andrzej Sikorski, pomysłodawca projektu drogowskazyjp2.pl,

Kurs rozpoczyna się z 18 lutego w Środę Popielcową i potrwa aż do Wielkanocnej niedzieli. By skorzystać z mobilnych rekolekcji MobilnejParafi.pl wystarczy wysłać sms o treści TAK.WielkiPost2015 na numer 664 400 100

lub podać swój numer komórkowy lub stacjonarny w formularzu WIELKI POST 2015 Serdecznie zapraszamy!