Mobilna Parafia na Master Class w Rzymie

Spotkanie ludzi wiary, nauki, kultury i biznesu odbyło się w na Watykanie i Castel Gandolfo. W dniach 18-21 października mieliśmy okazję uczestniczyć i współtworzyć atmosferę spotkania ludzi wielu dziedzin życia.

Diament z korony

To dla nas wielka satysfakcja, że mogliśmy uczestniczyć w projekcie Diament z korony. Z inicjatywy ojców paulinów z Jasnej Góry przygotowaliśmy aplikację mobilną na Android i iOS. Za jej pośrednictwem codziennie, w czasie Apelu Jasnogórskiego przesyłane są inspiracje, lekcje, zachęty dla każdego z nas. Abyśmy lepiej naśladowali Matkę Naszego Pana w codziennym życiu.

Słowo z mocą

Rozważania św Ignacego Loyoli- w krótkich i żołnierskich słowach ten święty wskazuje nam jak kroczyć drogą zbawienia. Z Chrystusem przez życie!
  • SMSy od Matki Teresy
  • Bóg w Krakowie