SMSy z Dekalogiem (tylko) na czas Wielkiego Postu?

Zapisy ruszyły!

Właśnie ruszyły zapisy do darmowego serwisu SMS "DEKALOG". Na telefon komórkowy przesyłać będziemy treść poszczególnych Przykazań Bożych. Wraz z nimi cytaty z Pisma Świętego oraz... fragmenty utworów muzycznych inspirowanych właśnie dekalogiem. W lekcjach zobaczymy liczne fotosy z nagrań poszczególnych utworów.

"Działanie Mobilnej Parafii bez stałego kontaktu z żywym Bogiem nie ma większego sensu. Za każdym razem, gdy mogę uczestniczyć w jakichkolwiek projektach, gdzie w centrum jest Bóg to wtedy wiem, po co to robię. I tą radością chcemy dzielić się w ramach Mobilnej Parafii- tak jak potrafimy. Przez SMSy z linkami do poszczególnych "lekcji". Zapraszamy do udziału i dziękujemy wszystkim, którzy zechcą skorzystać ;-) "- mówi Piotr Herman, animator MP.

Jak doszło to takiego kursu SMS?

Organizatorzy tego projektu muzycznego DECALOGUE.pl, mi.in. Radek Grabowski i Marcin Pospieszalski, zaprosili Mobilną Parafię do wspólnego działania. Ponieważ na SMSach znamy się bardzo dobrze, stworzyliśmy te darmowe lekcje mobilne. Aby zarejestrować się należy wysłać SMS o treści TAK.DEKALOG na numer 664 078 079 lub poprzez FORMULARZ.

"Od samego początku zależało nam, aby projekt nie pozostał jedynie w sferze ulotnej- słowa, czy inspiracji. Dlatego w każdej z lekcji wskazujemy na dzieła miłosierdzia realizowane poprzez organizację Pomoc Kościołowi w Potrzebie. To dla nas wielka radość i przywilej, że możemy choć w małym stopniu mieć w tym udział"- Piotr Herman

W związku z premerą muzyczną albumu DECALOGUE, Organizatorzy przeprowadzili spektakularną wyprawę na Górę Synaj. Marek Kamiński niósł dwie kamienne tablice, a grupa modliła się i wspólnie przeżywała obecność na Świętej Ziemi.

Zapraszamy na oficjalną stronę projektu DECALOGUE.pl. Polska premiera radiowa zapowiedziana została na 17 marca! Album do nabycia od 24 marca. Zamówienia można składać już teraz.