Ludzie Mobilnej Parafii 2014

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w rozwój naszej wspólnej Mobilnej Parafii. Oto kilka osób i organizacji, które w 2014 służyły nam swoim czasem, pomysłem i pracą. Nie nam błogosławi Pan i niechaj nas strzeże. Niech rozpromieni oblicze swe nad nami i niech będzie nam miłościw. Amen.

PS: w 2014 roku odszedł do Pana nasz Przyjaciel i mentor, Henryk Knapik. Przez wielu prezbiterów i księży zwany "Profesorem"- dla nas Przyjaciel i Brat w Chrystusie. Z pracy Henryka możemy korzystać w kursie mobilnym "Jan" (osobiste studium Ewangelii wg św. Jana)- jego autorstwa są komentarze biblijne. Całość zebrana została i wydana jako "Współczesny Ewangeliarz". Dziękujemy Henryku za pomoc i wsparcie dla Mobilnej Parafii! Bogu jesteśmy wdzięczni za Ciebie. Do zobaczenia u naszego Ojca, w domu.