Gdzie CHRZEST tam NADZIEJA

W sobotę 16 kwietnia na stadionie INEA w Poznaniu odbędą się uroczystości z okazjo 1050 rocznicy obchodów chrztu Polski. Zapraszamy wszystkich do wspólnego spotkania. Bo "gdzie CHRZEST tam NADZIEJA".

"Cieszymy się, że mogliśmy choć w minimalnym stopniu zaistnieć w tych uroczystościach. Kilkanaście tysięcy wysłanych SMSów do Uczestników z informacjami organizacyjnymi to drobna rzecz, a może ucieszyć" - żartuje Piotr Herman, animator Mobilnej Parafii.pl

"Przede wszystkim to dla nas duży zaszczyt. Postrzegamy naszą działalność jako służbę Chrystusowi i Jego Kościołowi. Co może dać większą frajdę niż praca dla Króla Królów? Choćby to były tylko SMSy. Brzmi górnolotnie, ale tak rozumiemy nasze powołanie. Dziękujemy Fundacji Pro Publico i Mateuszowi Marszałowi, który zaprosił nas do współpracy", mówi Piotr.

Spotkanie na Stadionie w Poznaniu stanowi część programu obchodów 1050 rocznicy chrztu Polski.

Podziel się: